(Verkauf) Wohnung/Residenz Wohnung || Corfu (Kerkira)/Corfu Chora (Kerkira) - 75 m², 2 Schlafzimmer, 230.000€

Χαρακτηριστικά

  •  Υ/Δ: 2
  •  Μπάνια: 1
  •   Όροφος: 2nd
  •   WC:
  •   Έτος Κατασκευής: 1975
  •   Parkings:

Περιοχή: Corfu Chora (Corfu-Kerkira)
Υποπεριοχή: Corfu town
Τιμή: 230.000€
Εμβαδόν: 75
Κατηγορία: Wohnimmobilien
Τύπος: Wohnung
Κατάσταση: Mäßig
Τιμή/τ.μ.: 3.067€
Τ.μ. Οικοπέδου:
Θέα: Good
Θέρμανση:
Επίπεδα: 1
Κωδικός: 1895035
Κωδικός: 14464
 

Επιπλέον Χαρακτηριστικά

Βεράντες Επιτρέπονται Κατοικίδια Διαμπερές Προσόψεως Φωτεινό Γωνιακό Κλιματισμός Κατάλληλο για επαγγελματική χρήση
 

Περιγραφή

Verkauf Wohnung, Corfu Chora (Kerkira) ,Corfu town 75 quadratmeter ,2nd , 3 zimmer ,1 ebenen ,2 schlafzimmer ,1 bäder , 1975 baujahr , features: Terrassen, Haustiere erlaubt, Investition, Luftig, Vorderseite, Hell, An Ecke gelegen, Auf der Autobahn, Klimaanlage, Geeignet für den professionellen Einsatz blick :Stadtbild ,  preis: 230.000€
 

Χάρτης

Σημεία Ενδιαφέροντος

Απόσταση από: Αεροδρόμιο(m): 2000, Θάλασσα(m): 1000, Πόλη(m): 1
 

Στατιστικά Ακινήτου

Δημοσίευση Ακινήτου: 14 Mai, 2026
Τελευταία ενημέρωση: 14 Mai, 2026
 

Υπολογισμός Δανείου
Συμπληρώστε το Επιτόκιο (χωρίς το σύμβολο %} και τη Διάρκεια αποπληρωμής σε έτη. Αν επιθυμείτε μπορείτε να αλλάξετε και το ποσό
(%)
Νόμισμα

Δείτε ακόμα

Corfu Chora

270.000€

66τ.μ.

Διαδώστε το

logo (Verkauf) Wohnung/Residenz Wohnung || Corfu (Kerkira)/Corfu Chora (Kerkira) - 75 m², 2 Schlafzimmer, 230.000€

Χαρακτηριστικά

Περιοχή: Corfu Chora (Corfu-Kerkira)
Υποπεριοχή: Corfu town
Τιμή: 230.000€
Εμβαδόν: 75
Κατηγορία: Wohnimmobilien
Τύπος: Wohnung
Κατάσταση: Mäßig
Τιμή/τ.μ.: 3.067€
Υ/Δ: 2
WC:
Μπάνια: 1
Όροφος: 2nd
Έτος Κατασκευής: 1975
Τ.μ. Οικοπέδου:
Θέα: Good
Parkings
Θέρμανση:
Επίπεδα: 1
ID code: 1895035
Κωδικός: 14464
 

Περιγραφή

 
Loading...